Kiek trunka ledo ritulio rungtynės?

Ledo ritulys
Ledo ritulio žaidimo trukmė

Ledo ritulio žaidimas trunka 60 minučių, išskyrus profesionalų ledo ritulio viršvalandžius ar pratęsimą. Žaidimas suskirstytas į tris periodus, šis formatas naudojamas beveik visuose ledo ritulio lygiuose. Tačiau, laikotarpiai gali trukti nuo 12 iki 20 minučių, priklausomai nuo amžiaus grupės. Be to, ledo ritulio rungtynės visada trunka ilgiau nei numatytas žaidimo laikas dėl žaidimo pertraukų ir pertraukėlių. Pavyzdžiui, 60 minučių trukmės rungtynės gali trukti iki trijų valandų, neskaitant pratęsimo ar pratęsimų.

Turinys

Jaunimo ledo ritulys

jaunimo ledo ritulio žaidimo trukmė

Jaunimo ledo ritulio rungtynių trukmei įtakos turi daug veiksnių, tačiau pagrindinis iš jų yra amžius. Kiekvienoje amžiaus grupėje žaidžiama tris kėlinius. Iš . 5-10 metų, žaidimas paprastai trunka 36 minutės. Kartais laikrodis nesustoja, net jei šioje grupėje sustabdomas žaidimas. Pagal amžių 11-12, laikotarpiai gali pailgėti iki 15 minučių per 45 minučių trukmės konkursą. 13-14 metų amžiaus vaikų žaidimų skaičius gali padidėti iki 48 minutės, ir galiausiai, 15-16 metų senumo žaidimai gali būti net Iš viso 51 minutė. Svarbu pažymėti, kad tai tik vidurkiai, nes lygos ir (arba) turnyro formatas taip pat turi įtakos žaidimo trukmei. Kai kuriose lygose, jei po trijų kėlinių žaidimas baigiasi lygiosiomis, žaidžiami pratęsimai arba baudinių serijos, o kitose - ne.

NHL ledo ritulys (reguliarusis sezonas)

NHL yra prestižiškiausia ir konkurencingiausia ledo ritulio lyga. Rungtynės vyksta tris kartus po 20 minučių, iš viso 60 minučių žaidimo laiko.. Laikoma, kad tai yra reguliavimo laikas. Jei po pagrindinio laiko varžybos baigiasi lygiosiomis, jis pateks į penkių minučių staigios mirties viršvalandžiai. Jei lygiųjų pasiekti nepavyks, žaidimas bus tęsiamas šaudymas. Atkrintamosios varžybos pradedamos kaip geriausios trys rungtynės, o jei po trijų raundų abiejų komandų rezultatai yra lygūs, pradedamos žaisti rungtynės. Tai reiškia, kad jei viena komanda įmuša įvartį, o kita - ne, rungtynės baigiamos. Vidutiniškai NHL rungtynės trunka apie dvi su puse valandos realiuoju laiku kaip žiūrovui, tačiau dėl traumų, pratęsimų ir pratęsimų sušaudymų jos gali trukti dar ilgiau.

NHL ledo ritulys (po sezono)

NHL atkrintamosiose varžybose žaidimo formatas šiek tiek pasikeičia. Pagrindinis rungtynių laikas išlieka toks pat 60 minučių su trimis 20 minučių pertraukomis. Tačiau, jei varžybos baigėsi lygiosiomis po reguliavimo jis patenka į 20 minučių trukmės staigios mirties pratęsimas. Jei per 20 minučių niekas neįmuša įvarčio, laikmatis vėl skaičiuojamas nuo 20 minučių, žaidžiamas kitas kėlinys ir t. t., ir t. t. Nėra susišaudymo po sezono. 2020 m. "Columbus Blue Jackets" ir "Tampa Bay Lightning" pirmojo rato rungtynės užtruko penkis pratęsimus, kol pergalę Tampos komandai iškovojo Braydenas Pointas. Tai buvo vienos ilgiausių rungtynių NHL istorijoje, nes jos truko daugiau nei 150 minučių žaidimo laiko.

DUK

Kiek trunka koledžo ledo ritulio rungtynės?

Kolegijos ledo ritulio rungtynės trunka 60 minučių ir turi tris 20 minučių trukmės periodus. Tačiau šių žaidimų bendra trukmė paprastai būna trumpesnė nei profesionalių žaidimų, nes jų gamyba yra mažesnė. Tai reiškia, kad koledžo ledo ritulio rungtynės gali trukti dvi valandas, o profesionalų rungtynės iš viso trunka apie 2,5 valandos.

Kiek laiko trunka periodas ledo ritulyje?

Beveik kiekvienoje lygoje yra trys rungtynių periodai. Kiekvieno laikotarpio trukmė priklauso nuo amžiaus ir (arba) lygos, tačiau paprastai jis trunka 12-20 minučių. Bendra taisyklė yra tokia: kuo jaunesnė lyga, tuo trumpesnis laikotarpis, ir atvirkščiai.

Kiek laiko trunka vidurinės mokyklos ledo ritulio rungtynės?

Vidurinių mokyklų ledo ritulio rungtynės paprastai trunka 45-51 minutę, priklausomai nuo lygos. Kai kuriose vidurinių mokyklų ledo ritulio lygose, jei po pagrindinio laiko rezultatas yra lygus, žaidžiami pratęsimai arba baudinių serijos, tačiau tai priklauso nuo lygos ir (arba) turnyro. Pertrauka taip pat gali trukti nuo 2 iki 15 minučių.